fbpx

Zacznij tutaj

Witaj na naszej stronie.

Prowadzimy stronę o tematyce szeroko pojętego zdrowia. Piszemy o toksykologii, ziołach, ale także o kwestiach związanych z farmacją oraz prawem medycznym. Czy mamy do tego kompetencje?

Kim jesteśmy:

Ania – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi zdobyła pracując przez kilka lat w organach administracji publicznej. Swoją wiedzę z dziedziny prawa cały czas poszerza na licznych szkoleniach, kursach oraz kolejnych studiach. Prywatnie mama, która nałogowo czyta polskie, głównie kobiece kryminały oraz dba o zdrowie i dietę całej swojej rodziny.

Gosia – absolwentka Wydziału Farmacji  na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Farmaceutka, która codziennie styka się z problemami pacjentów dbając o bezpieczeństwo ich farmakoterapii w aptece. Prywatnie mama, której zainteresowania skupiają się wokół: literatury popularnonaukowej, kryminałów, chemii, toksykologii i fitoterapii.

O czym musisz pamiętać?

Jest to blog o szeroko pojętym zdrowiu. Chętnie dzielimy się tu naszą wiedzą i doświadczeniem. Musisz jednak pamiętać, że zdrowie to bardzo indywidualna sprawa i żadne ogólne wskazówki ze strony internetowej nie zastąpią wizyty u lekarza. Jeśli czujesz się źle lub zauważysz u siebie niepokojące objawy koniecznie zgłoś się do lekarza i zrób chociaż podstawowe badania.

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować za pomocą Facebooka, Instragrama, Pinteresta lub po prostu pisząc wiadomość za pomocą formularza kontaktowego w zakładce kontakt.