fbpx

Witaj na naszej stronie

Prowadzimy stronę o tematyce szeroko pojętego zdrowia. Piszemy o toksykologii, ziołach, ale także o kwestiach związanych z farmacją oraz prawem medycznym. Czy mamy do tego kompetencje?

Kim jesteśmy:

Anna Feder – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi zdobyła pracując przez kilka lat w organach administracji publicznej. Swoją wiedzę z dziedziny prawa cały czas poszerza na licznych szkoleniach, kursach oraz kolejnych studiach. Prywatnie mama, która nałogowo czyta polskie, głównie kobiece kryminały oraz dba o zdrowie i dietę całej swojej rodziny.

Małgorzata Ostrowska – absolwentka Wydziału Farmacji  na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Farmaceutka, która doświadczenie zyskała pracując w aptece, w której dbała o bezpieczeństwo farmakoterapii pacjentów. Prywatnie mama, której zainteresowania skupiają się wokół: literatury popularnonaukowej, kryminałów, chemii, toksykologii i fitoterapii.

Poznajmy się bliżej:

W tym miejscu chciałybyśmy pokazać Ci jak funkcjonuje nasz blog żebyś wiedział/wiedziała jak organizujemy naszą pracę i kiedy możesz się spodziewać poszczególnych aktywności z naszej strony. Staramy się, aby nowe wpisy pojawiały się systematycznie co dwa tygodnie, zazwyczaj w poniedziałek. Nie martw się jednak jeśli zapomnisz o tym. Po zapisaniu się do naszego newslettera, w każdy wtorek po pojawieniu się wpisu, przypomnimy Ci o nowościach na blogu. Czasem podrzucimy też  jakąś niespodziankę czy poinformujemy o ważnych wydarzeniach. Zapisując się więc, możesz być pewien, że nic Cię nie ominie 🙂
Co jeszcze powinieneś wiedzieć o naszej stronie? Zdajemy sobie sprawę, że wciąż pojawiają się nowe badania, wytyczne, itd. dlatego staramy się, aby nasze teksty były w miarę możliwości stale aktualizowane. Data ostatniej aktualizacji podana jest zawsze na dole każdego wpisu.

Co poza tym? Dodatkowego tekstu możesz się spodziewać zawsze ostatniego dnia miesiąca. Wtedy to publikujemy wpisy podsumowujące. Piszemy w nich o wydarzeniach, ciekawych akcjach i kampaniach oraz linkujemy ważne wpisy z innych blogów. Jest to więc krótki przegląd najciekawszych informacji z całego miesiąca.
Tak to wygląda w teorii. O tym jak blog funkcjonuje w praktyce musisz przekonać się sam 🙂 Zapraszamy Cię więc do zaglądania do nas i dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami.

O czym musisz pamiętać?

Jest to blog o szeroko pojętym zdrowiu. Chętnie dzielimy się tu naszą wiedzą i doświadczeniem. Musisz jednak pamiętać, że zdrowie to bardzo indywidualna sprawa i żadne ogólne wskazówki ze strony internetowej nie zastąpią wizyty u lekarza. Jeśli czujesz się źle lub zauważysz u siebie niepokojące objawy koniecznie zgłoś się do lekarza i zrób chociaż podstawowe badania.

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych lub po prostu pisząc wiadomość za pomocą formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.