fbpx

 

Cześć!

 
 

Jeśli znalazłeś się na naszym blogu, to znaczy, że interesują Cię tematy związane ze zdrowiem. Być może, któreś z poniższych zdań opisuje to, z czym zmagasz się na co dzień.

  • Chcesz dbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale często brakuje Ci czasu żeby wszystkiego dopilnować.
  • Kupujesz coraz więcej leków i suplementów, ale zaczynasz gubić się w tym jak je prawidłowo zażywać i przechowywać.
  • Czytasz wiele informacji na temat zdrowia i odporności, ale nie wiesz już, które podparte są naukowymi badaniami, a które są jedynie tanią sensacją.

Znasz te problemy? Uwierz nam, nie jesteś sam. Dotyczą one wielu osób. Właśnie dlatego powstał ten blog. Same bardzo dobrze wiemy jak trudno jest połączyć w życiu wszystkie ważne role. Jesteśmy mamami i oprócz blogowania pracujemy zawodowo. Łączenie wielu różnych dziedzin życia nie jest proste i często prowadzi do przemęczenia, frustracji i zniechęcenia. Dlatego między innymi:

– pokażemy Ci, jak można uprościć wiele procesów i nie marnować czasu na niepotrzebne czynności, takie jak np. bieganie od apteki do apteki w poszukiwaniu leków,

– zaproponujemy takie przygotowywanie posiłków, by były maksymalnie pożywne i maksymalnie proste w wykonaniu,

– pokażemy jak przechowywać leki, tak aby nie utonąć w morzu terminów ważności i dat przydatności do spożycia.

 

Na naszej stronie pokazujemy zabieganym osobom, jak w prosty sposób dbać o zdrowie oraz jak świadomie dokonywać wyborów w kwestii leczenia.
 

                                                                                                  Założycielki portalu:

Małgorzata Ostrowskajestem absolwentką Wydziału Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prywatnie jestem mamą, która uwielbia w wolnych chwilach czytać i poszerzać swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach.

Anna Feder – prawnik. Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi zdobyłam pracując przez kilka lat w organach administracji publicznej.  Prywatnie jestem mamą, która nałogowo czyta polskie, głównie kobiece kryminały oraz dba o zdrowie i dietę całej swojej rodziny.

Pamiętaj, że nasz blog został stworzony z myślą o Tobie, dlatego jeśli masz pytania – pytaj. Jeśli masz jakąś radę dla innych w temacie zdrowego stylu życia – pisz. Być może również Twój komentarz lub Twoja historia zainspirują do zmian nas, a także innych czytelników bloga.
 

                                                                                       Jak funkcjonuje nasza strona?

Staramy się, aby nowe wpisy pojawiały się 1-2 razy w tygodniu. 
Co jeszcze powinieneś wiedzieć o naszej stronie? Zdajemy sobie sprawę, że wciąż pojawiają się nowe badania, wytyczne, itd. dlatego staramy się, aby nasze teksty były w miarę możliwości stale aktualizowane. Data ostatniej aktualizacji podana jest zawsze na dole wpisu.

                                                                                     

                                                                                       O czym musisz pamiętać?

Zdrowie to bardzo indywidualna sprawa. Żadne informacje podawane na stronach internetowych nie zastąpią wizyty u lekarza. Jeśli czujesz się źle lub zauważysz u siebie niepokojące objawy, koniecznie umów się na wizytę i zrób chociaż podstawowe badania. Podobnie jest z prawem. Twoja sytuacja prawna zawsze powinna być rozpatrywana indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie jej niuanse. 

 

                                                                                                Ania i Gosia