fbpx
 
 

Witaj na naszej stronieProwadzimy stronę o tematyce szeroko pojętego zdrowia. Piszemy o toksykologii, ziołach, ale także o kwestiach związanych z farmacją oraz prawem medycznym. Czy mamy do tego kompetencje?

Kim jesteśmy:

Ania – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi zdobyła pracując przez kilka lat w organach administracji publicznej. Swoją wiedzę z dziedziny prawa cały czas poszerza na licznych szkoleniach, kursach oraz kolejnych studiach. Prywatnie mama, która nałogowo czyta polskie, głównie kobiece kryminały oraz dba o zdrowie i dietę całej swojej rodziny.

Gosia – absolwentka Wydziału Farmacji  na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Farmaceutka, która codziennie styka się z problemami pacjentów dbając o bezpieczeństwo ich farmakoterapii w aptece. Prywatnie mama, której zainteresowania skupiają się wokół: literatury popularnonaukowej, kryminałów, chemii, toksykologii i fitoterapii.

Poznajmy się bliżej:

W tym miejscu chciałybyśmy pokazać Ci jak funkcjonuje nasz blog żebyś wiedział/wiedziała jak organizujemy naszą pracę i kiedy możesz się spodziewać poszczególnych aktywności z naszej strony. Staramy się, aby nowe wpisy pojawiały się systematycznie co poniedziałek. Nie martw się jednak jeśli zapomnisz o tym. Po zapisaniu się do naszego newslettera, co wtorek przypomnimy Ci o nowościach na blogu. Czasem podrzucimy też  jakąś niespodziankę czy poinformujemy o ważnych wydarzeniach. Zapisując się więc, możesz być pewien, że nic Cię nie ominie.
Co jeszcze powinieneś wiedzieć o naszej stronie? Zdajemy sobie sprawę, że wciąż pojawiają się nowe badania, wytyczne, itd. dlatego staramy się, aby nasze teksty były w miarę możliwości stale aktualizowane. Data ostatniej aktualizacji podana jest zawsze na dole każdego wpisu.

Oprócz cotygodniowych wpisów w poniedziałki, dodatkowego tekstu możesz się spodziewać zawsze ostatniego dnia miesiąca. Wtedy to publikujemy wpisy podsumowujące. Piszemy w nich o wydarzeniach, ciekawych akcjach i kampaniach oraz linkujemy ważne wpisy z innych blogów. Jest to więc krótki przegląd najciekawszych informacji z całego miesiąca.
Tak to wygląda w teorii. O tym jak blog funkcjonuje w praktyce musisz przekonać się sam. Zapraszamy Cię więc do zaglądania do nas i dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami.

O czym musisz pamiętać?

Jest to blog o szeroko pojętym zdrowiu. Chętnie dzielimy się tu naszą wiedzą i doświadczeniem. Musisz jednak pamiętać, że zdrowie to bardzo indywidualna sprawa i żadne ogólne wskazówki ze strony internetowej nie zastąpią wizyty u lekarza. Jeśli czujesz się źle lub zauważysz u siebie niepokojące objawy koniecznie zgłoś się do lekarza i zrób chociaż podstawowe badania.

Kontakt

Możesz się z nami skontaktować za pomocą pośrednictwem mediów społecznościowych lub po prostu pisząc wiadomość za pomocą formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.