fbpx
Inne

W dobrze zaopatrzonej hurtowni medycznej można kupić artykuły stosowane w kosmetologii

Wpis został napisany przez reklamodawcę

Działalność gabinetów kosmetycznych jest równie ważna, co ich medycznych odpowiedników. Przecież troska o wygląd gwarantuje człowiekowi dobry stan psychiczny. Jeśli zajmujesz się kosmetologią, to na pewno wiesz o czym mowa. Medycyna i kosmetologia mają zatem ze sobą wiele wspólnego. Tym, co jeszcze je łączy jest stosowanie podobnych artykułów i sprzętu. Dlatego, aby zadbać o profesjonalne wykonywania zabiegów upiększających, warto zaopatrywać się w hurtowni medycznej.

Artykuły jednorazowe

Hurtownia medyczna emedical24.pl jest to idealne miejsce, zarówno dla przedstawicieli branży medycznej, jak i kosmetycznej. Sprzedawca przygotował szeroką ofertę artykułów jednorazowych, które są po prostu niezbędne w takich działalnościach. Katalog produktów obejmuje:

  • rękawice, w tym: rękawice nitrylowe, lateksowe, winylowe, chirurgiczne lateksowe,
  • prześcieradła medyczne, np. celulozowe (papierowe), podfoliowane celulozowo włókninowe,
  • materiały opatrunkowe, m.in. gaza, kompresy, plastry, opatrunki, wata, lignina, podkłady chłonne, bandaże i siatki opatrunkowe,
  • jednorazowe artykuły medyczne, do których należą: igły, wenflony, koreczki do wenflonów, strzykawki, kraniki trójdrożne, plastikowe pęsety, szpatułki drewniane, butelki do odsysania wydzielin,
  • jednorazową odzież medyczna, w tym: komplety wieloczęściowe, czepki, maseczki, fartuchy i koszule, ochraniacze na obuwie,
  • artykuły higieniczno-sanitarne: pojemniki na odpady, papier składany ZZ, worki na odpady, papier toaletowy, płyny do mycia, ściereczki z wiskozy, czyściwa, chusteczki higieniczne.

Oferowany asortyment jest stosunkowo głęboki, co umożliwia dopasowanie produktu do potrzeb pracowników. Na przykład, rękawiczki jednorazowe dostępne są w wersji pudrowanej i niepudrowanej, a odzież jednorazowa oferowana jest w kilku odcieniach. Szeroki wybór oraz wysoka jakość produktów zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Środki do dezynfekcji i sterylizacji

Wśród podstawowych artykułów, jakie powinny znaleźć się na wyposażeniu gabinetu kosmetycznego, są również środki do dezynfekcji i sterylizacji. To przecież one stanowią zabezpieczenie zarówno dla obsługi gabinetu, jak i odwiedzających go klientów.

W ofercie hurtowni medycznej emedical24.pl znaleźć można produkty do dezynfekcji rąk i skóry, powierzchni (płyny, chusteczki), narzędzi, artykuły pomocnicze (np. pompki do butelek, dozowniki z ramieniem). Jeśli chodzi o produkty do sterylizacji, to w sklepie zakupić można, między innymi: torebki do sterylizacji, rękawy do sterylizacji, testy do pary wodnej, autoklawy do sterylizacji, zgrzewarki do rękawów foliowych.

Narzędzia i akcesoria kosmetyczne

Wachlarz produktów sklepu internetowego emedical24.pl obejmuje także narzędzia, takie jak: pęsety, nożyczki, cążki do skórek, cęgi do paznokci, kopytka, skrobaki, bagietki kosmetyczne do henny, trzonki do ostrzy chirurgicznych.

Warto również przejrzeć ofertę akcesoriów kosmetycznych. W opcji są na przykład: lusterka kosmetyczne, ręczniki kosmetyczne, pierścienie ochronne na poduszki, wkłady metalowe do rozpuszczania wosku do depilacji, zapięcia do prześcieradeł, dozowniki, dyspensery, spryskiwacze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x